Fotogalerie

Fotogalerii navštívíte kliknutím na obrázek nebo její název.

Sluníčkový den (4. třída)

V úterý 25.6.2019 proběhl již tradiční sluníčkový den. Tentokrát ve znamení Vikingské výpravy, Všichni jsme si to moc užili. Díky všem, kteří nám tento den připravili.

Divoká Šárka (4. třída)

Po týdnu tropických veder se budova školy vyhřála tak, že zde již nebylo možno vydržet. Tak jsme v pátek 14. 6. 2019 vyrazili do prostředí snesitelnějšího - do Divoké Šárky (a jen tak mimochodem jsme se stavili na koupališti u Veselíka).

Dopoledne pro předškoláky (4. třída)

Na středu 12. 6. 2019, kdy teplota dosahovala 32 stupňů, bylo naplánováno dopoledne pro předškoláky z MŠ Šmolíkova, k nimž se připojila i 1. A. Vymyslet program pro 50 mrňousků nebylo jednoduché, protože hlavní kritérium bylo, abychom se neupekli. Děti ze 4. A se zhostily role organizátorů dokonale. Naprosto samostatně promyslely a naplánovaly nejrůznější aktivity (včetně zajištění odměn, nakreslení plakátů, výroby pomůcek), vybraly vhodná místa ve stínu a ráno si vše potřebné na stanoviště samy připravily.

Výlet do Prahy (4. třída)

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 jsme hned ráno vyrazili do Prahy a prošli místa, o kterých jsme si povídali ve vlastivědě a která jsou úzce svázána s osobností Karla IV. Z Malostranského náměstí jsme přešli přes Karlův most, který byl takřka bez turistů, uličkami se dostali na Staroměstské náměstí, kde jsme si prohlédli lešení, bedny a těžké stroje (k pomníku ani jinam se dostat nedalo), počkali na cinkání orloje, který byl jako vždy překrásný a odtud se vydali na Václavské náměstí, posilněni zmrzlinou, trdelníky a nechci vědět, čím dalším. Naše cesta končila na Národní třídě, v divadle Reduta.

Den IZS (4. třída)

V pátek 31. 5. 2019 proběhl na naší škole celoškolský projekt - Den IZS. Skvělé bylo, že si děti mohly vše osahat nebo i vyzkoušet - podívejte se sami.

Měřili jsme Zeměkouli (4. i 6. třída)

Znovu jsme zjišťovali pí (6. třída)

Adršpach 2019 (4. třída)

Dědina Cup 2019 (6. třída)

I letos se (již po osmé) konal školní turnaj ve stolním tenise Dědina Cup. Pořadatelství se ujala již potřetí současná 6.A.

A zvládla to bravurně. Myslím, že jsme si to všichni užili a tudíž všichni vyhráli!

Masopust (4. třída)

V pátek 1. 3. 2019 se na naší škole konaly masopustní oslavy. Masky byly překrásné, originální (žádní sportovci) - dojemné, strašidelné, vtipné, kouzelné, pohádkové - prostě nepřehlédnutelné. Tak zase za rok!