Fotogalerie

Fotogalerii navštívíte kliknutím na obrázek nebo její název.

Soutěž o nejkrásnější stromeček ZŠ Prahy 6

Již potřetí se ZŠ Dědina zapojila do soutěže o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček základních škol Prahy 6, kterou uspořádalo Zahradnictví Chládek, které nám dodalo krásnou jedličku. Do výroby ozdob se zapojily všechny děti naší školy a dokázaly tak, že když každý přispěje malým jednoduchým dílkem, může vzniknout velká a krásná věc. Každá z 24 tříd naší školy má na stromečku svoji červenou ozdobu, složenou z třiceti sonobe dílků. Stromeček je "dozlacen" ozdobami z dvanácti dílků.

Panovníci polokresba (5. třída)

Projekt Panovníci.

Panovníci malba (5. třída)

Projekt Panovníci - poznáte alespoň některé?

Škola v přírodě - Adršpach (5. třída)

Fotodokumentace ze školy v přírodě. Fota ve vysoké kvalitě děti obdrží na DVD.

Sportovní dopoledne pro mrňata (5. třída)

V pondělí 18.5.2015 měli páťáci těžký úkol - připravit sportovní dopoledne pro předškoláky z MŠ Šmolíkova a naše prvňáky. Naprosto samostatně vymysleli, připravili a organizovali soutěže a vyzkoušeli si, že ukočírovat více než padesát mrňat není vůbec snadné. Zvládli to perfektně, klobouk dolů.

Den Země (5. třída)

Dne 22.4.2015 se i naše škola zúčastnila Dne Země. S pátou třídou jsme se rozhodli vyjít do Divoké Šárky a posbírat odpadky. Musíme konstatovat, že si lidé z Prahy 6 přírody váží, neboť žádné veliké znečištění jsme nezaznamenali (nebo šel někdo stejnou cestou před námi). Přesto jsme nasbírali půl pytle plastů. Užili jsme si příjemný a užitečný den. Zde pouze pár momentů.