Škola začíná - léto nekončí

Moje milé nové děti a milí rodiče. Přeji poklidný start do nového školního roku. A aby na Vás tato situace řádně dolehla, čtěte dále. Sice vše dám dětem tištěné, ale přeci jenom očekávám zpočátku značné lístečkové ztráty.

K učebnicím, které  obdržely  Vaše děti, jsou  vytvořeny  pracovní  sešity. Pro  výuku  českého jazykamatematiky jsou dle mého nezbytné. Budou hromadně nakoupeny (kromě dalšího) z fondu KPŠ, proto tento příspěvek činí 500 na rodinu - platí mladší sourozenec.                                                                             

Pro výuku matematiky a českého jazyka je třeba dětem pořídit tyto sešity:

4x   malý se středními linkami, č. 523 (523a, 523c)

Čj školní, Čj domácí, Čj diktátky, M školní + stírací fix (ne červený)

Základní pomůcky pro výtvarnou výchovu:

skicák A4, 10 x čtvrtka A4, tempery, štětec plochý (široký), 2 štětce kulaté (tenký a silnější), lepidlo (nejlépe v tyčince - Kores, UHU apod.), sada barevných papírů, nůžky, pastelky, hadřík, skleničku, noviny, převlečení.

Na tělocvik:

Oblečení na ven - máme nové hřiště, které bude slavnostně otevřeno 9.9. 2015 odpoledne, a budeme se snažit jej využívat co nejvíce. Máme letos tři hodiny tělesné výchovy. A pokud budeme muset do tělocvičny, je třeba mít boty se světlou podrážkou.

Zítra, tedy ve středu 2.9. končíme v 11.30, pak už se budeme učit podle rozvrhu. Pokud se nic nezmění, bude tento - zde.

Informace o kroužku naleznete zde - předem se omlouvám, že to pro někoho nebude milé čtení.